MESSAN LOJİSTİK TEKSTİL SAN.VE TCİ LTD ŞTİ olarak KOYUNCU GRUP AİLESİNİN bir ferdi olarak 55. Yılını en içten dileklerimle kutlar bu güzel ve gurur verici başarılarının devamını dilerim.

MESUT KAYKULU
Messan Lojistik Tekstil
MESUT KAYKULU
MESSAN LOJİSTİK TEKSTİL SAN VE TİC LTD ŞTİ
08 Şubat 2021
2006 yılından bugüne çalışmakta olduğumuz Koyuncu Grup'un iş hayatında ilkeli, dürüst çalışma başarısını takdir ediyorum. 55. yıldönümünüzde yönetici ve çalışanlarınızı tebrik eder çalışma hayatınızda başarılar dilerim.
Tugay Tokgöz
AR TUZ
08 Şubat 2021
2000 yılından beri Koyuncu Grup ile ticaret yapmaktayız. Bayilik sisteminde kurumsal bir firmadır. Sözüne güvenilir yönetici kadrosu ile değerli bir firmadır. Bizlere yaptıgı öncülüklerden dolayı şükranlarımı sunarım. 55. yılını kutlar, daha nice yıllar başarılı olmasını temenni ederim.
Özmeriç Ünver
Ünver Tuz
08 Şubat 2021
2013 yılında Şereflikoçhisar’da tanışmış olduğum Koyuncu Tuz şirketinin muhasebe biriminde görev almaktan mutlu oldum. Şirketimizin her yıl daha da ileriye gitmesinde ve başarılara imza atmasından gurur duyuyoruz. Ayrıca Koyuncu Ailesi olarak bize kazandırdığı değer ve kendimizi geliştirmemize katkı sağlandığından dolayı çok memnunum. Hep birlikte nice başarılara ulaşmamızı temenni ediyorum. Ailemizin 55. yılını kutlar, daha nice yıllar başarılı olması dilerim.
Kamil Yanmaz
Koyuncu Tuz-Muhasebe Yöneticisi
02 Şubat 2021
Çocukluğumun Koyuncu Petrolü. Selçuklu bölgesinde bir adres tarif ederken, adres tarifinin şaşmaz noktası olarak tanıdım. Nasip oldu, 2004 yılında ailenin en yeni üyesi olarak çalışmaya başladım. Zaman geçti büyüyen ailenin bireyi olarak üç kuşakla da çalışma fırsatı yakaladım. Bu ailenin dördüncü, beşinci, altıncı kuşaklarıyla yoluna devam etmesi en büyük temennim. Ailemizin 55 . yılını kutlarım. Bizden önceki aile üyelerimizinde emekleri içinde teşekkürü bir borç bilirim.
Rahim ERGÜN
Koyuncu Grubu - Grup Müdürü
25 Ocak 2021
Çalıştığım şirketime her sabah evime gider gibi hevesli gittiğim için mutluyum. Koyuncu Grup gibi büyük ve büyüyen bir ailem olduğu için de kendimi gayet şanslı hissediyorum. Beraber nice yıllara inşallah.
FATİH ÇERMİ
KYC TAŞIT MUAYENE İST.YAP.İŞL.A.Ş
10 Ocak 2021
2008 Yılından beri KOYUNCU TAŞIT MUAYENE'de çalışmaktayım. İyiki bu ailede çalışıyorum. Şirketimiz nice 55. yıllarını kutlar inşallah. Başarılarının devamını diliyorum.
MEHMET ÇÖLGEÇEN
KYC TAŞIT MUAYENE BEYŞEHİR ŞUBESİ İSTASYON AMİRİ
30 Aralık 2020
KOYUNCU ailesinin bir ferdi olmaktan mutluluk duyuyorum.

Hatırlanası izler bırakılan, bıraktığımız nice nice 55. senelere...
Ahmet ÖZÇELİK
KYC Taşıt Muayene - Bölge Müdürü
28 Aralık 2020
Üyesi olmaktan gurur duyduğum Koyuncu Grup şirketimiz nice 55. seneler kutlasın.
M. Osman Erkal
Koyuncu Akaryakıt-G.M
25 Aralık 2020
Ülkemize yaptığı yatırımlar ve katma değerler sayesinde Türk ekonomisine, ihracatına ve istihdamına yaptığı katkıdan dolayı bende bir çalışanı olarak Koyuncu Grup'ta çalışmaktan gurur duyuyorum. Şirketimizin 55 . Yıl dönümünü kutlar şirketimizin bu günlere gelmesinde emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyorum.
İsmail Özgür Büyükdereli
KYC Taşıt Muayene
25 Aralık 2020